Jdi na obsah Jdi na menu

Branky: 65., 70. Ježek P., 27. Matoušek M., 66. Martinák R. - 61. Kaštánek A. ŽK: 61. Zelinka P., 70. Sonntag P., 87. Konečný J. - 45. Skopal T., 62. Hastík P., 64. Hejda M., 65. Kaštánek A. Diváci: 120. Rozhodčí: Bronislav Pálka - David Maněk (laik), Aleš Jurák (laik).

Břestek: Zapletal R. - Zelinka P., Vojtěšek J., Sonntag P., Silný M., Matoušek M. (85. Konečný J.), Martinák R. (90. Bumbálek R.), Ježek P., Fruhauf R., Čagánek P., Andrýsek M. Trenér: Libor Matoušek.
Sušice: Dúbrava V. - Švejčara M., Šur V., Skopal T., Skopal L., Mikulík M., Kaštánek A., Hejda M., Hastík P., Fojtášek V., Chybík R. Trenér: Josef Surý.

Utkání začali lépe domácí, když v 11. minutě střílel Ježek, ale Dúbrava byl na svém místě. Ve 27. minutě se měnilo poprvé skóre, když se domácím ukázala posila z Rakouska Sonntag, který nahrál Matouškovi. 1:0. Hosté chtěli vyrovnat a pěknou střelu vyslal kapitán Kaštánek, ale Zapletal ji zlikvidoval. Ve druhém poločase zvýšili hosté tlak a v 61. minutě vyrovnali. Z přímého kopu se pěkně trefil Kaštánek. 1:1. Již o tři minuty později se skóre ovšem měnilo opět. Sonntag utekl po pravé straně a nahrál Ježkovi, který loubáčkem překonal Dúbravu. 2:1. O dvě minuty nato zvyšoval již na 3:1 Martinák. Skóre utkání uzavřel o čtyři minuty později nejlepší hráč na hřišti Ježek, kterému opět nahrál Sonntag. Po zbytek utkání se snažili hosté o zkorigování výsledku, ale to se jim už nepodařilo.

Nejlepší hráči: Petr Ježek - Michal Hejda

Ne 17.08. 16:30   Slavoj Jarošov - Tupesy   1:3 (0:1)
Ne 17.08. 16:30   Bílovice - Sokol Nezdenice   2:0 (2:0)
Ne 17.08. 16:30   Mařatice-Východ - Traplice   3:0 (2:0)
Ne 17.08. 16:30   FK Boršice u Blatnice - SK HS Sokol Hradčovice   3:1 (2:1)
Ne 17.08. 16:30   Sokol Kostelany n.Moravou - Sokol Nedakonice   4:0 (2:0)
Ne 17.08. 16:30   1.FC Polešovice - Drslavice   7:3 (4:2)
Ne 17.08. 16:30   SFK Target Břestek - Sušice   4:1 (1:0)