Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Kanonýr Šur: Nový sestřih a pak hattrick

Nedělní utkání s mužstvem Zlámance se proměnilo v galapředstavení Sušického kanonýra Šura, který zaznamenal v utkání tři branky tedy hattrick a nemuselo zůstat jen u tří branek. V historii Sušické kopané je to další zápis do análů o který se postaral zase Šur a po historicky první brance Sušic v I.B třídě vůbec a první na domácím hřišti už má na pažbě třetí zářez. Otázkou jen zůstáva na kolik si této vyjímečné události bude cenit pokladník Skopal L. A my se může me těšit co dalšího nám Vjačeslav "kanonýr" Šur připraví.

 

Obrazek

na fotografii je zachycen kanonýr Šur ve své typické pozici čekající na svou gólovou kořist

_________________________________________________________________________

Bulvár: Sušice už našli své SuperStar!

Právě dnes jsou to čtyři dny co světlo světa spatřilo nové hudební duo. Svou premiéru na prknech které znamenají svět si odbyli v neděli když poklidné posezení po zápase, proměnili v rachot lebek. Kluci mají ve svém repertoáru jak lidovky tak i populární české šlágry. A jak nám řekl kapelník V. Dúbrava už se nemůžou dočkat dalšího vystoupení. Kdy se však uskuteční další vystoupení nám nechtěl prozradit. Ale určitě budou fanoušci v dostatečném předstihu informováni a to ať už zde na webu, tak i určitě formou medií a v neposlední řadě také klasickými plakáty.

 

Obrazek

na fotografii je zachyceno pěvecké duo V. Důbrava (vlevo) T. Skopal
______________________________________________________________________________________

 

Bulvár: Mikel musel přerušit kariéru!

Z velmi důvěryhodného zdroje je nám podařilo zjistit, že benjamínek našeho výběru Michal Mikulík, musel na čas přerušit svou slibně rozběhlou kariéru. Jelikož se podrobil operaci horního patra. Zranění které se sním táhlo od soustředění, se rozhodnul řešit v Uhersko Hradišťské nemocnici. Zákrok provedl všem dobře známý Dr. Sova. A po operaci nám řekl: "Operace se zdařila, kdyzž pacient dodrží pooperační procedůry, koncem týdné by mohl začít s lehkým tréninkem. Musí se však vyhnout pití čaje." A jak řekl sám pacient: "Mně je to jedno!" Přejme mu brzké uzdravení a doufejme, že se vrátí ve skvělé formě v jaké byl před zraněním.  

Obrazek

 

na fotografii je Mikulík M. zachycen v dobrém rozmaru na soustředění TORPEDA z Jeseníků
______________________________________________________________________________________

 

Bulvár: Z pozice levého obránce k masérovi? Proč ne!

Další posilou, ale tentokráte ne na hřišti nýbrž rozšířením realizačního týmu se stal Tomáš Skopal. K postu obránce bude ještě vykonávat funkci maséra. Jak mu půjde, nebo nepůjde druhá funkce v Torpedu k duhu se můžeme přesvědčit v na dveře klepající jarní časti. Svou premiéru si odbyl v zápase o umístění na FA Cupu. 

Obrazek

Obrazek

na horní fotografii je T. Skopal při práci, do parády si vzal spoluhráče M. Hejdu, a na dolní fotografii ukazuje A. Kaštánek, že veškeré používané produkty jsou 100% rostlinného původu.
______________________________________________________________________________________

 

Bulvár: ŠOK! Do jarních bojů s novým kapitánem

Podle informací které prosákli na povrch, by měl být v neděli na výroční schůzi jmenován nový kapitán Torpeda. Doposud vykonavajícícho tuto funkci Antonína Kaštánka měl podle dostupných informací sesadit dlouholetý hráč Torpeda, ale zároveň i funkcionář Patrik Omachlík. Dokonce nám podařilo získat i fotografii z nácviku inaugurace nového kapitána.

Obrazek

na fotografii je nový kapitán P. Omachlík (vpravo) zachycen ve společnosti spoluhráče L. Skopala

_______________________________________________________________________________________

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář