Jdi na obsah Jdi na menu

Branky: 45. Mikulík M. ŽK: 52. Stupka J. Diváci: 110. Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Miroslav Černý (laik), Aleš Jurák (laik).

Nedakonice: Ondřej M. - Stupka J. (64. Rokyta M.), Petek M., Ondra J., Maurer P. (23. Trubačík M.), Jurášek M., Hladký J., Čagánek R., Bilavčík R., Bábík J., Andrýsek M. Trenér: Roman Sklenář.
Sušice: Dúbrava V. - Švejčara M., Šur V. (54. Pospíšil J.), Šlechta J., Skopal T., Skopal L., Mikulík M., Kaštánek A., Hejda M. (75. Omachlík P.), Fojtášek V., Chybík R. (67. Hastík P.). Trenér: Josef Surý.

Od první minuty se hrál nervózní fotbal bez vyložených šancí. Hned ve druhé minutě střílel z velkého vápna Hladký, ale Dúbrava pokus kryl. Hosté se dostali do šance ve 13. minutě, kdy Šur nahrál Šlechtovi a ten z osmadvaceti metrů pálil nad. V 15. minutě střílel znovu Šur, tentokrát vedle pravé tyče. Ve 22. minutě orazítkoval po rohu Kaštánek pravou tyč. Ve 40. minutě unikl po levé straně Petek, ale míč skončil opět vedle brány. Chýlil se konec první půle, ale hosté unikli přes celé hřiště, Kaštánek nahrál Mikulíkovi a ten z velkého vápna zamířil po zemi přesně k tyči. 0:1. Ve druhé půli se domácí nechtěli smířit s výsledkem, přehrávali Sušice, ale bez výrazněšího efektu. Jejich převaha byla jen platonická a hosté mohli své vítězství potvrdit v 90. minutě. Krásnou střelu Kaštánka ze třiceti metrů vyrazil brankář na roh.

Nejlepší hráči: Radek Čagánek - Vjačeslav Šur

So 06.09. 16:30 Drslavice - Slavoj Jarošov   3:2 (3:0)
So 06.09. 16:30 Sokol Nezdenice - Sokol Kostelany n.Moravou   3:0 (0:0)
Ne 07.09. 16:30 Sokol Nedakonice - Sušice   0:1 (0:1)
Ne 07.09. 16:30 SK HS Sokol Hradčovice - SFK Target Břestek   2:4 (2:2)
Ne 07.09. 16:30 Traplice - 1.FC Polešovice   4:1 (1:0)
Ne 07.09. 16:30 Tupesy - FK Boršice u Blatnice   1:2 (1:2)
Ne 07.09. 16:30 Bílovice - Mařatice-Východ   2:2 (1:2)