Jdi na obsah Jdi na menu

Branky: 41., 55., 77. Švejčara M., 30., 52. Hejda M. ŽK: 81. Šur V. (Sušice). Diváci: 111. Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Tomáš Hanáček, Ladislav Dujíček.

Polešovice: Andrýsek J. - Martykán M. (72. Běhávka J.), Lubojacký M., Kunt P., Korvas R., Konečný M., Janík Z. (46. Svoboda O.), Janík M. (46. Kotek R.), Černoch M., Chmelař L., Bartošík R. Trenér: Petr Kaňovský.

Sušice: Dúbrava V. - Švejčara M., Šur V., Skopal T., Skopal L., Mikulík M., Kaštánek A., Hejda M., Hastík P., Fojtášek V., Chybík R. (85. Omachlík P.). Trenér: Josef Surý.

V předehrávce prvního jarního kola se hrálo na těžkém terénu, který komplikoval hru zejména domácím hráčům. Hosté, dirigováni zkušeným Kaštánkem, si s povrchem hrací plochy poradili lépe a ve 30. minutě otevřel Hejda skóre zápasu. Domácí se sice snažili, ale do střeleckých příležitostí se dostávali ojediněle. V závěru první půle utekl polešovické obraně Švejčara a stanovil poločasový účet na 0:2. Do druhého dějství domácí provedli dvě změny se snahou zvrátit nepříznivý výsledek. Měli k tomu dvě dobré příležitosti, ale ani jedna z nich se neujala, a tak přišel trest. Nejprve v 52. minutě pálil Hejda a o tři minuty později se trefil Švejčara. Debakl dokonal Švejčara, který dovršil hattrick a uzavřel skóre na 0:5.

Nejlepší hráči: Pavel Kunt - Michal Hejda

Ne 09.11. 13:30   Slavoj Jarošov - SFK Target Břestek   2:1 (1:0)
Ne 09.11. 13:30   1.FC Polešovice - Sušice   0:5 (0:2)
Ne 09.11. 13:30   FK Boršice u Blatnice - Sokol Nedakonice   2:3 (1:1)
Ne 09.11. 13:30   Mařatice-Východ - SK HS Sokol Hradčovice   1:6 (1:2)
Ne 09.11. 13:30   Tupesy - Sokol Nezdenice   0:1 (0:1)
St 99.99. 99:99   Sokol Kostelany n.Moravou - Drslavice   odloženo
St 99.99. 99:99   Bílovice - Traplice   odloženo