Jdi na obsah Jdi na menu

Branky: 65. Kaštánek A. ŽK: 13. Kaštánek A., 41. Skopal L., 75. Hastík P. - 10. Hlaváč V., 28. Urubčík Z., 78. Koníček P., 87. Cmol M. ČK: 20. Hlaváč V. Diváci: 150. Rozhodčí: Martin Strapina - Aleš Jurák (laik), Miroslav Mikulík (laik).

Sušice: Dúbrava V. - Šlechta J., Skopal T., Skopal L., Omachlík P., Mikulík M., Kaštánek A., Hejda M., Hastík P., Fojtášek V., Chybík R. Trenér: Josef Surý.
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Synčák J., Smetana K., Máčala R., Koníček P., Indra T. (67. Minařík L.), Hlaváč V., Fiala P., Daněk O., Cmol M. Trenér: Ludvík Cmol.

Od začátku utkání se hra přelévala od šestnáctky k šestnáctce. V 18. minutě si první šanci vypracovali domácí, ale Chybík po rohu hlavičkoval nad. Ve 20. minutě po druhé žluté kartě odešel hostující Hlaváč. Hned ze standardní situace mohli domácí vsítit branku, avšak mířili vedle. Hosté si vypracovali několik šancí, ale vylámali si zuby na Dúbravovi, který podržel tým. Do konce prvního poločasu se již nic zajímavého neodehrálo. Ve druhé půli si Sušičtí vytvořili tlak, ale nedokázali se přes dobrou obranu prosadit. V 65. minutě po chybě stoperů hostujícího mužtstva dal jedinou branku duelu Kaštánek, když obešel brankáře a dopravil míč za čáru. 1:0. Hosté se do 90. minuty k šestnáctce soupeře již nepodívali. Utkání se dohrálo v poklidné atmosféře.

Nejlepší hráči: Antonín Kaštánek - Vladimír Hlaváč

So 13.09. 16:00 Drslavice - Sokol Nedakonice   2:1 (2:1)
Ne 14.09. 16:00 Slavoj Jarošov - Mařatice-Východ   4:1 (2:0)
Ne 14.09. 16:00 FK Boršice u Blatnice - Bílovice   0:3 (0:0)
Ne 14.09. 16:00 Sokol Kostelany n.Moravou - Tupesy   1:2 (0:2)
Ne 14.09. 16:00 1.FC Polešovice - Sokol Nezdenice   3:0 (1:0)
Ne 14.09. 16:00 SFK Target Břestek - Traplice   5:2 (2:0)
Ne 14.09. 16:00 Sušice - SK HS Sokol Hradčovice   1:0 (0:0)