Jdi na obsah Jdi na menu

Obrazek

Branky: 40., 75., 88. Skopal L., 17. vlastní. ŽK: 56. Hejda M., 85. Skopal L. - 60. Komárek J., 64. Kaláč P. Diváci: 130. Rozhodčí: Václav Mahdal - Aleš Jurák (laik), Miroslav Trávník (laik).

Sušice: Dúbrava V. - Švejčara M., Švejčara J., Šur V., Skopal T., Skopal L., Mikulík M. (82. Omachlík P.), Kaštánek A., Hejda M., Fojtášek V., Chybík R. (86. Hastík P.). Trenér: Josef Surý.

Jarošov: Gajarský M. - Polnar Z. (40. Malina J.), Malina L., Komárek J., Kaštánek M. (80. Kaštánek J.), Kaláč P., Jánošík M. (77. Rochovanský P.), Janík V., Grebeníček P., Kaštánek V., Flíbor T. Trenér: Josef Dostálek.

Od začátku utkání bylo v Sušicích jasné, kdo bude pánem. Domácí byli lepším mužstvem a soupeře zatlačili. Ti se jen bránili a vznikaly z toho rohy. V 17. minutě si po jednom z nich dali vlastní branku. Sušice tlačily slabší Jarošov i nadále a ten se soustředil jen na odkopávání. Ve 40. minutě J. Švejčara potáhl míč po pravé straně, posadil jej na hlavu nabíhajícímu Skopalovi, který golmanovi hostí nedal žádnou šanci. Hosté nastoupili do druhé půle s odhodláním změnit výsledek. Domácí si vybrali slabší chvilku, jenže hosté ani z vyložených šancí neskórovali. Domácí se z odpočinkového tempa probudili a v 75. minutě opět zatáhli míč a Skopal propálil z hranice šestnáctky vše, co mu stálo v cestě. 3:0. Sušice tlačily i nadále, znovu potáhly míč po pravé straně a znovu Skopal dorazil doklepl do prázdné brány.

Nejlepší hráči: Lubomír Skopal - Josef Komárek

So 23.08. 16:30   Drslavice - SFK Target Břestek   2:4 (2:3)
So 23.08. 16:30   Sokol Nezdenice - Mařatice-Východ   0:0 (0:0)
Ne 24.08. 16:30   Sušice - Slavoj Jarošov   4:0 (2:0)
Ne 24.08. 16:30   Sokol Nedakonice - 1.FC Polešovice   0:2 (0:0)
Ne 24.08. 16:30   SK HS Sokol Hradčovice - Sokol Kostelany n.Moravou   2:4 (1:2)
Ne 24.08. 16:30   Traplice - FK Boršice u Blatnice   2:2 (1:2)
Ne 24.08. 16:30   Tupesy - Bílovice   1:0 (0:0)

střelci
5 Černoch M. (Polešovice), Ježek P. (Břestek), Mojžíš Július (Kostelany n. M.) 4 Orlovský M. (Drslavice), Buráň Z. (Hradčovice) 3 Přecechtěl P. (Drslavice), Skopal L. (Sušice), Dvouletý R. (Kostelany n. M.), Kunt P. (Polešovice)

brankáři s nulou
2 Malaska T. (Nezdenice), Dúbrava V. (Sušice)

červené karty
1 Humpula J. (Boršice u Bl.), Čagánek R. (Nedakonice), Bušo J. (Nezdenice), Štefka P. (Traplice), Krist P. (Traplice), Hlaváč V. (Hradčovice), Koryčánek V. (Kostelany n. M.)

žluté karty
3 Jurášek M. (Nedakonice) 2 Sviták P. (Nezdenice), Kubičík Z. (Polešovice), Ševčík P. (Drslavice), Komárek J. (Jarošov), Huspenina M. (Boršice u Bl.), Buráň Z. (Hradčovice), Kulhavý D. (Hradčovice), Hejda M. (Sušice), Durďa M. (Nezdenice), Sonntag P. (Břestek)

hvězda zápasu
3 Josef Komárek (Jarošov) 2 Roman Gelien (Traplice), Radek Čagánek (Nedakonice), Pavel Kunt (Polešovice), Michal Hejda (Sušice), Petr Koníček (Hradčovice), Vítězslav Hurdes (Tupesy), Petr Ježek (Břestek)