Jdi na obsah Jdi na menu

Branky: 82., 90. Švejčara M., 2. Skopal T., 84. Kaštánek A. - 21. Bušo J. ŽK: 2. Uličník J., 68. Bušo J. (Nezdenice). Diváci: 120. Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Volodymyr Korolovych, Aleš Jurák (laik).

Sušice: Dúbrava V. - Švejčara M., Skopal T., Skopal L., Omachlík M., Mikulík M., Kaštánek A., Hejda M., Hastík P. (46. Omachlík P.), Fojtášek V., Chybík R. (75. Stašák R.). Trenér: Josef Surý.

Nezdenice: Malaska T. - Uličník J., Sviták P., Masařík R., Kolínek L., Kandrnál P., Kalina P., Janíček P., Durďa M. (65. Jančařík J.), Bušo J. (85. Michalec P.), Adámek R. Trenér: Josef Pospíchal.

Utkání začalo zostra, a než se diváci usadili na tribunu, zahrávali domácí pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Tomáš Skopal 1:0. Pak se hra ustálila. Hosté se dostali k vyrovnání rovněž z pokutového kopu ve 21. minutě. Tentokrát se nemýlil Bušo. 1:1. Do konce poločasu se hra odehrávala převážně mezi šestnáctkami a k ohrožení brankářů docházelo pouze při střelách ze střední vzdálenosti. Úvod druhé půle vyzněl lépe pro domácí, kteří zahodili dvě stoprocentní šance z malého vápna, a dokonce i pokutový kop, když Tomáš Skopal trefil břevno. Když už se zdálo, že utkání skončí dělbou bodů, hosté ve dvou případech zbytečně ztratili míč na polovině hřiště. Nejprve Švejčara v 82. minutě prostřelil brankáře. 2:1. O dvě minuty později technickou střelou zvýšil Kaštánek. 3:1. V 90. minutě dokonal zkázu pro hosty Švejčara, který obešel dva protihráče a s pomocí teče stanovil na konečných 4:1.

Nejlepší hráči: Lubomír Skopal - Petr Janíček

So 27.09. 15:30 Drslavice - Traplice 3:4 (1:2)
Ne 28.09. 15:30 Slavoj Jarošov - FK Boršice u Blatnice 3:1
Ne 28.09. 15:30 Sokol Kostelany n.Moravou - Mařatice-Východ 3:1 (1:1)
Ne 28.09. 15:30 1.FC Polešovice - Bílovice 2:1
Ne 28.09. 15:30 SFK Target Břestek - Tupesy 2:1
Ne 28.09. 15:30 Sušice - Sokol Nezdenice 4:1 (1:1)
Ne 28.09. 15:30 Sokol Nedakonice - SK HS Sokol Hradčovice 4:1 (2:0)