Jdi na obsah Jdi na menu
 


Branky: 18., 90+2. Šur V. - 12. Trávníček Václav, 29. Kolínský T. ŽK: 72. Dúbrava V., 83. Švejčara M. - 20. Pekárek R., 38. Kotyza R., 72. Kolínský T. Diváci: 150. Rozhodčí: Ladislav Dujíček (5) - Aleš Jurák (laik), Martin Obdržálek (laik).

Sušice: Dúbrava V. - Švejčara M., Šur V., Šlechta J., Skopal L., Mikulík M. (63. Chybík R.), Kaštánek A., Hejda M., Hejda A., Hastík P., Fojtášek V. Trenér: Josef Surý.

Traplice: Vávra J. - Vaverka L., Trávníček V. (87. Skopal M.), Štefka P., Slavík J. (78. Trávníček V.), Pekárek R., Krist P., Kotyza R., Kolínský T., Kamarád J. (90. Blecha L.), Gelien R. Trenér: Jan Růžička.

Dlouho očekávanému derby nechybělo téměř nic. Slunečné počasí, bouřlivá kulisa i solidně připravená hrací plocha umožňovaly hráčům podat nadstandartní výkony. Soupeřem obou mužstev však byl silný vítr. S jeho podporou začali utkání lépe hosté a ve 12. minutě toho využili k vedoucí brance, když v síti skončila křížná střela Trávníčka z hranice pokutového území. Vyrovnání se domácí dočkali hned v 18. minutě, když se po standardní situaci nejlépe zorientoval v šestnáctce Šur. Svou převahu v první půli využili hosté ve 29. minutě Kolínským, který zakončil brejkovou situaci. Domácí se ve druhém poločase snažili o vyrovnání, ale jejich snaha končila převážně před šestnáctkou. Dočkali se až v nastaveném čase, kdy se z otočky na hranici šestnáctky trefil Šur a nechytatelnou střelou překonal brankáře Vávru.

Nejlepší hráči: Lubomír Skopal - Václav Trávníček
Delegát utkání: Stanislav Karlík.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář