Jdi na obsah Jdi na menu

ŽK: 41. Fojtášek V., 71. Skopal L. Diváci: 105. Rozhodčí: Jiří Němec - Miroslav Mikulík (laik), Zdeněk Martinák (laik).

Tupesy: Hurdes V. - Večeřa L., Vávra P., Tříska M. (80. Žaluda R.), Šimek O. (74. Šmatelka J.), Polášek P., Molek S., Kubíček T., Knap M., Bureš R., Bergauer M. Trenér: Stanislav Travenec.

Sušice: Dúbrava V. - Švejčara M., Šur V. (84. Chybík R.), Šlechta J., Skopal T., Skopal L., Omachlík P., Mikulík M., Kaštánek A., Hejda M., Fojtášek V. (73. Hastík J.). Trenér: Josef Surý.

Domácí nastoupili do utkání kvůli několika zraněním ve značně kombinované sestavě. Na soupisku museli být připsáni čtyři dorostenci, kteří absolvovali předzápasové utkání. Hosté si vypracovali více brankových příležitostí, ale Švejčara nedokázal proměnit dvě tutovky. Vlivem nerovného terénu příliš kombinací vidět nebylo. Poločasový výsledek proto byl 0:0. Vstup do druhé půle měli opět lepší hosté. Po celý průběh dobývali domácí branku, avšak bezchybný Hurdes udržel čisté konto. Tupeští se pokusili překonat Dúbravu, ale díky vychýlené mušce utočníků branku nevstřelili. Stínem utkání bylo krvavé zranění Třísky po srážce se sušickým hráčem, které však bylo nezaviněné. Hosté si za předvedený výkon zasloužili vítězství.

Nejlepší hráči: Marek Bergauer - Tomáš Skopal

So 04.10. 15:30   Sokol Nezdenice - Drslavice   4:1 (0:1)
Ne 05.10. 15:30   SK HS Sokol Hradčovice - Slavoj Jarošov   3:1 (1:0)
Ne 05.10. 15:30   Traplice - Sokol Nedakonice   2:3 (2:1)
Ne 05.10. 15:30   Tupesy - Sušice   0:0 (0:0)
Ne 05.10. 15:30   Bílovice - SFK Target Břestek   1:4 (0:0)
Ne 05.10. 15:30   Mařatice-Východ - 1.FC Polešovice   2:6
Ne 05.10. 15:30   FK Boršice u Blatnice - Sokol Kostelany n.Moravou   2:6 (1:4)